.

AC Waterland is de mooist gelegen atletiekvereniging in Landsmeer.Op ons atletiekveld met een 300m baan  en in de Twiskepolder wordt onder leiding van gediplomeerde trainers enthousiast getraind.

Doe een keer mee

slider foto 0
slider foto 1
slider foto 2
slider foto 3
slider foto 4
slider foto 5

Clubrecords

Clubrecords AC Waterland

AC Waterland is een atletiekclub met een rijke historie. Als je de clubrecords er op na leest, kun je zien dat er bij ACW vele atleten zijn groot gebracht die later zelfs hun sporen hebben verdiend in de nationale atletiektop.

Clubrecords zijn er natuurlijk niet voor de eeuwigheid. Als je zelf een van deze prestaties verbetert of evenaart, kom je in aanmerking voor een vermelding op deze erelijst. Je kunt hiertoe een aanvraag indienen bij de Technische Commissie van AC Waterland, via het formulier op deze pagina.

De Technische Commissie kent het Clubrecord uiteindelijk toe.

Veel succes met het verbeteren van je eigen prestaties en misschien wel een van de Clubrecords van AC Waterland.

HEREN SENIOREN        
100m     10.9sec    David v Walsteijn    Santpoort       19-6-1994
200m 22.70sec David v Walsteijn Hoorn 8-5-1994
400m 48.87sec Diem Kemper Bergen op zoom 15-7-1995
800m  1.50.92min   Jiri Kemper Uden 5-7-2003
1000m 2.27.1min Diem Kemper Heiloo 5-8-1994
1500m 3.57.3min Marco Eskes Hoorn 5-8-1988
2000m 5.34.4min Marco Eskes Utrecht 5-6-1987
3000m 8.29.4min Marco Eskes Beverwijk 24-7-1987
5000m 14.56.3min  Marco Eskes Amsterdam 24-7-1988
10000m 31.57.4min Marco Eskes Amsterdam 1-10-1988
20km 1.08.30h Bas Jonkhoff Onbekend 1984
25km 1.27.44h Bas Jonkhoff Purmerend 13-11-1983
30km 1.48.18h Henk Schulte Velsen-zuid 29-3-1991
½e marathon  Vacant      
marathon 2.30.36h Bas Jonkhoff Etten-leur 22-10-1983
mijl 4.18.5min Marco Eskes Amsterdam 17-7-1987
10 EM* 54.35h Henk Schulte Heerhugowaard 24-11-1990
uurloop  15466.45mtr Dirk Gielen Hilversum 13-8-1975
3000st 10.02.99min Jiri Kemper Roosendaal 1-9-1996
110mH 15.8sec Chiel Arensman Santpoort 19-6-1994
400mH 57.07sec Jeroen Arensman Amsterdam 15-5-1988
4x100m 44.1sec David v Walsteijn       
    Diem Kemper    
    Jeroen Arensman    
    Ray Vletter Santpoort 19-6-1994
4x200m 1.33.32min David v Walsteijn    
    Diem Kemper    
    Jeroen Arensman    
    Frans Sietses Hilversum 23-5-1994
4x400m 3.23.64min Chiel Arensman    
    Frans Sietses    
    Jeroen Arensman    
    Diem Kemper  Assen 17-7-1994
4x800m 8.13.8min Jeroen Arensman    
    Frans Sietses    
    Marco Eskes    
    Diem Kemper Santpoort 13-9-1991
4x1500m  17.18.3min Jiri Kemper    
    Frans Sietses    
    Marco Eskes    
    Diem Kemper Amsterdam 2-6-1995
Zweedse Estafette 2.02.8 min Jiri Kemper    
    Diem Kemper    
    Erik Hexspoor     
    Nicander Kemper Heiloo 17-6-2001
10-kamp 6652pnt Joop Schwalbach Papendal 20/21-09-1980
hoogspringen 2.02m Joop Schwalbach Utrecht 25-4-1982
verspringen 6.60m Nico de Graaf Groningen 20-9-1987
h.s.s. 12.91m Johan Vet Hilversum 18-9-1988
polsstokhoogspringen 3.60m Joop Schwalbach Krommenie 15-7-1980
kogelstoten 16.95m Ben Vet Hilversum 8-6-1992
discuswerpen 54.42m Ben Vet Hoorn 30-8-1992
speerwerpen 57.08m Ben Vet Utrecht 27-9-1992
kogelslingeren 41.00m Ivo Klooster Boskoop 3-10-2009
         
JONGENS JUNIOREN A        
100m 11.1sec Rob Luberti Vught 18-6-1977
200m 23.12sec Diem Kemper Krommenie 9-8-1992
400m 49.84sec Diem Kemper Almere 25-9-1992
800m 1.53.22min Diem Kemper Purmerend 13-9-1992
1000m 2.30.6min Diem Kemper Heiloo 7-8-1992
1500m 3.59.6min Frank Geuzebroek Nijmegen 19-6-1981
2000m Vacant      
3000m 8.55.8min Frank Geuzebroek Leiden 28-5-1981
5.000 m 16.09.2 min Jiri Kemper Aalsmeer 7-6-1996
10.000 m 35.34.2 min Jiri Kemper Amsterdam 31-5-1996
15km 57.32.0min Menno Wilmans Utrecht 2-10-1983
3000st 10.02.99min Jiri Kemper Roosendaal 1-9-1996
110mH 15.9sec Joop Schwalbach Zwolle 15-6-1980
400mH 57.07sec Jeroen Arensman Amsterdam 15-5-1988
4x100m 45.9sec Frank Geuzebroek    
    Peter Schreuder    
    Georg Kellersman    
    Joop Schwalbach Zevenaar 28-9-1980
4x400m Vacant      
4x800m Vacant      
10-kamp 6652pnt Joop Schwalbach Papendal     20/21-09-1980
hoogspringen 2.01m Joop Schwalbach Papendal 20-9-1980
verspringen 6.57m Johan Vet Landsmeer 2-10-1988
h.s.s. 12.91m Johan Vet Hilversum 12-9-1988
polsstokhoogspringen 3.60m Joop Schwalbach Krommenie 15-7-1980
kogelstoten 16.00m Ben Vet Haarlem 28-5-1987
discuswerpen 52.52m Ben Vet Utrecht 31-8-1986
speerwerpen 48.74m Ben Vet Beverwijk 24-5-1987
kogelslingeren 30.62m Ben Vet Roermond 24-10-1987
         
JONGENS JUNIOREN B        
100m 11.1sec Rob Luberti Vught 18-6-1977
200m 23.4sec Rob Luberti Amsterdam 11-9-1977
400m 51.1sec Arjen Buys Krommenie 22-6-1985
800m 1.57.0min Frank Geuzebroek Zevenaar 28-9-1980
1500m 4.07.8min Frank Geuzebroek Rotterdam 24-9-1980
3000m 9.03.6min Paul v Schaik Nijmegen 19-6-1981
2000st 6.33.44.min Jiri Kemper Den Haag 25-6-1994
110mH 16.3sec Mischa Schweizer Krommenie 22-6-1985
300mH 42.1sec Chiel Arensman Aalsmeer 15-5-1989
4x100m 47.1sec Michiel v/d Berg    
    Arjen Buys    
    Mischa Schweizer    
    Johan Vet Beverwijk 18-5-1985
4x400m Vacant      
3x800m 6.25.5min Diem Kemper    
    Chiel Arensman    
    Sander Nieuwenhuizen Heerhugowaard 4-6-1989
9-kamp 4867pnt Arjen Buys Utrecht        29/30-06-1985
hoogspringen 1.93m Joop Schwalbach Vught 18-6-1977
verspringen 6.49m Rob Luberti Zaandam 1-10-1977
h.s.s. 12.15m Maarten Krijnen Krommenie 22-6-1985
polsstokhoogspringen 2.90m Michiel v/d Berg Heerhugowaard 6-7-1985
kogelstoten 16.64m Rob v/d Linde Krommenie 25-8-1974
discuswerpen 49.38m Ben Vet Landsmeer 15-9-1985
speerwerpen 50.90m Rob v/d Linde Amsterdam 5-5-1974
kogelslingeren 28.14m Rutger Luytema Hoorn 26-8-1990
         
JONGENS JUNIOREN C        
100m 11.6sec Rob Luberti Papendal 24-8-1975
    Paul Sonke Bad Salzulfen   23-9-1978
800m 2.04.70min Timo Looijen Heiloo 14-8-2009
1000m 2.51.9min Diem Kemper Krommenie 5-10-1986
1500m 4.20.0min Jiri Kemper Amsterdam 22-8-1992
100mH 15.01 sec Timo Looijen Zaandam 04/05-07-2009
300mH 43.1sec Arjen Buys Grootebroek 9-7-1983
4x100m 48.53sec Nicander Kemper    
    Tim Knotnerus    
      Wouter Veuger    
    Dylan Taams Alphen a/d Rijn 13-9-1997
8-kamp 5.711pnt Timo Looijen Zaandam        04/05-07-2009
hoogspringen 1.85m Joop Schwalbach Zaandam 15-5-1976
  1.85m Timo Looijen Haarlem 18-4-2009
verspringen 5.89m Paul Sonke Amstelveen 1-7-1978
  5.89m Timo Looijen Edam 14-6-2009
polsstokhoogspringen 2.40m Timo Looijen purmerend 28-8-2009
kogelstoten 15.02m Rob v/d Linde Krommenie 16-9-1972
discuswerpen 49.52m Ben Vet Landsmeer 4-9-1983
speerwerpen 50.21m Timo Looijen Almelo 5-9-2009
         
JONGENS JUNIOREN D        
80m 10.1sec Peter Schreuder Hoorn 23-6-1974
1000m 2.51.9min Diem Kemper Krommenie 5-10-1986
80mH 13.0sec Jasper Luytema Santpoort 2-9-1990
4x80m 43.2sec Michiel v/d Berg    
    Arjen Buys    
    Mark Kalshoven    
    Mischa Schweitzer Amsterdam 5-9-1981
  43.41sec Ralph v/d Heijden    
    Koen Timmer    
    Mitch de Wit    
    Timo Looijen Apeldoorn 8-9-2007
7-kamp 4180pnt Timo Looijen Woerden 25/26-08-2007
hoogspringen 1.65m Joop Schwalbach Papendal 17-8-1974
  1.65m Timo Looijen Purmerend                       16-06-2007
verspringen 5.06m Paul Sonke Amsterdam 22-5-1976
kogelstoten 12.82m Jasper Luytema Amsterdam 23-9-1990
discuswerpen 35.26m Jasper Luytema Amsterdam 23-9-1990
speerwerpen 49.46m Jasper Luytema Santpoort 2-9-1990
         
JONGENS PUPILLEN A        
60m 8.3sec Diem Kemper Landsmeer 16-6-1984
1000m 3.08.8min Diem Kemper Heerhugowaard 1-9-1984
4x60m 35.1sec Bastiaan v Heerden    
    Maarten Schmidt    
    Jiri Kemper    
    Erik Hexspoor Onbekend 1988
verspringen 4.65m Wouter Veuger Amstelveen 11-9-1993
hoogspringen 1.42m Ben Vet Heiloo 25-8-1979
kogelstoten 10.91m Ben Vet  Hilversum 29-9-1979
balwerpen 43.50m Leon hoogenboom Krommenie 17-9-1977
         
JONGENS PUPILLEN B        
40m 6.3sec Erik Hexspoor Amsterdam 26-4-1986
1000m 3.30.0min Jiri Kemper Amsterdam 26-4-1986
4x40m 25.6sec Mark Bracher    
    Jeroen Arensman    
    Mark v Beek    
    Johan Vet Amsterdam 14-10-1978
verspringen 3.96m Erik Hexspoor Amsterdam 21-6-1986
hoogspringen 1.25m Jorn Spiertz Landsmeer 29-9-1996
kogelstoten 8.08m Paul Herber Lisse 21-9-1974
balwerpen 38.18m Erik Hexspoor Amsterdam 21-6-1986
         
JONGENS PUPILLEN C        
40m 6.8sec Erik Hexspoor Landsmeer 15-9-1985
600m 2.09.52 min Seb Wals Purmerend 4-9-2011
4x40m Vacant      
verspringen 3.48m Wouter Veuger Krommenie 25-8-1990
hoogspringen 1.15m Jorn Spiertz Landsmeer 1-10-1995
kogelstoten 7.31m Teun Kuijken Amstelveen 5-6-1993
balwerpen 30.90m Jorn Spiertz Landsmeer            1-10-1995
         
DAMES SENIOREN        
100m 12.6sec Gerda Ruiter Amsterdam 22-5-1972
200m 27.1sec Sandra Schreuder Haarlem 9-5-1981
400m 58.4sec Jacqueline Spaans Dortmund 20-8-1978
800m 2.11.1min Jacqueline Spaans Haarlem 3-6-1978
1000m 2.53.3min Menoes Geraets Heiloo 6-8-1993
1500m 4.35.7min Jacqueline Spaans Papendal 3-10-1976
2000m 6.59.3min Menoes Geraets Amsterdam 27-8-1992
3000m 10.45.47 min Rosa Vermeulen Heiloo 2-8-2013
5000m 18.36.1min Pia v Weelden Utrecht 22-5-1984
10000m 39.00.0min Pia v Weelden Utrecht 15-5-1984
20km 1.19.24h Pia v Weelden Zaandam 22-9-1984
25km 1.43.29h Pia v Weelden Grootebroek 22-1-1984
30km 2.15.11h Pia v Weelden Schoorl 30-3-1983
½e marathon Vacant      
marathon 3.05.29h Pia v Weelden Zwolle 13-10-1984
mijl Vacant      
uurloop Vacant      
100mH 18.21sec Jannet v Noord Helsingborg 12-7-1981
400mH 1.11.59min Rosa Vermeulen Almere 2-6-2013
4x100m 52.1sec Jannet v Noord    
    Gitta Peyffers    
    Sandra Schreuder    
    Annemiek Peyffers Zevenaar 28-9-1980
4x200m Vacant      
4x400m Vacant      
4x800m Vacant      
Zweedse Estafette 2.26.55 min Lotte van Elst    
    Rosa vermeulen    
    Lisa Roos    
    Iris van der Velden Krommenie 16-6-2013
7-kamp 4645pnt Jannet v Noord Utrecht        05/06-06-1982
hoogspringen 1.62m Fenna van der Klei Hoorn 3-7-2010
verspringen 5.17m Jannet v Noord Krommenie 19-7-1981
h.s.s. 9.34m Nanette de Lange Utrecht 4-6-1999
  9.34m Marloes De Graaf-Zijl Almere 2-6-2013
kogelstoten 12.80m Jannet v Noord Haarlem 8-5-1982
discuswerpen 49.06m Bianca Vet Amsterdam 25-5-1991
speerwerpen 46.10m Jannet v Noord Haarlem 9-5-1982
         
MEISJES JUNIOREN A        
100m 12.6sec Gerda Ruiter Amsterdam 22-5-1972
200m 27.1sec Sandra Schreuder Haarlem 9-5-1981
400m 58.4sec Jacqueline Spaans Dortmund 20-8-1978
800m 2.11.1min Jacqueline Spaans Haarlem 3-6-1978
1000m 3.06.4min Menoes Geraets Aalsmeer 1-10-1988
1500m 4.35.7min Jacqueline Spaans Papendal 3-10-1976
2000m 6.59.3min Menoes Geraets Amsterdam 27-8-1992
3000 m 11.12.79min Rosa vermeulen Castricum 15-6-2012
5000m Vacant      
10000m Vacant      
100mH 16.5sec Annelies Luberti Amsterdam 14-10-1979
400mH 1.13.62 min Lotte van Elst Amstelveen 5-6-2011
4x100m 52.1sec Jannet v Noord    
    Gitta Peyffers    
    Sandra Schreuder    
    Annemiek Peyffers Zevenaar 28-9-1980
4x400m Vacant      
7-kamp 4110pnt Jona Schmidt Hoorn          29/30-05-1993
hoogspringen 1.62m Fenna van der Klei Hoorn 3-7-2010
verspringen 5.12m Annelies Luberti Amsterdam 19-8-1979
h.s.s.  9.34m Nanette de Lange Utrecht 4-6-1999
kogelstoten 13.29m Jannet v Noord Edam 11-6-1980
discuswerpen 47.68m Bianca Vet Bergen op Zoom 1-7-1989
speerwerpen 40.70m Jannet v Noord Amsterdam 3-9-1980
         
MEISJES JUNIOREN B        
100m 12.6sec Gerda Ruiter Amsterdam 22-5-1972
200m 27.7sec Sandra Schreuder Haarlem 21-5-1980
400m 60.15sec Lotte van Elst Heiloo 20-7-2012
800m 2.12.94min Jacqueline Spaans Den Haag 25-6-1977
1500m 4.35.7min Jacqueline Spaans Papendal 3-10-1976
100mH 16.5sec Annelies Luberti Amsterdam 14-10-1979
400mH 1.13.62 min Lotte van Elst Amstelveen 5-6-2011
4x100m 54.8sec Annelies Luberti    
    Marja vermeulen    
    Gitta Peyffers    
    Sandra Schreuder Amsterdam 2-9-1979
7-kamp 4110 pnt Jona Schmidt Hoorn          29/30-05-1993
hoogspringen 1.62m Fenna van der Klei Hoorn 3-7-2010
verspringen 5.12m Annelies Luberti Amsterdam 19-8-1979
h.s.s. 8.76m Rosa vermeulen Castricum 9-5-2010
kogelstoten 14.89m  Bianca Vet Papendal 7-6-1986
discuswerpen 44.88m Bianca Vet Utrecht 31-8-1986
speerwerpen 37.27m Jona Schmidt Hoorn 19-9-1992
         
MEISJES JUNIOREN C        
80m 10.5sec Annelies Luberti Krommenie 10-6-1978
600m 1.39.7min Tanja Vet Amsterdam 22-9-1974
1000m 3.06.4min Menoes Geraets Aalsmeer 1-10-1988
80mH 13.6sec (HT) Jona Schmidt Zierikzee 26-9-1992
  13.83 sec (ET) Lotte van Elst Amsterdam 29-5-2010
300mH 50.4sec Sharon v/d Sloot Amsterdam 11-6-1989
4x80m 42.8sec Danny Jansen    
    Annemarie Bakker    
    Susan Kerkhoff    
    Angeline Almering Hoorn 31-5-1986
7-kamp 4011pnt Jona Schmidt Zaandam        27/28-06-1992
verspringen 4.98m Jona Schmidt Santpoort 30-8-1992
hoogspringen 1.62m Fenna van der Klei Hoorn 3-7-2010
kogelstoten 12.16m Jona Schmidt Amsterdam 12-7-1992
discuswerpen 36.22m Bianca Vet Amsterdam 26-8-1984
speerwerpen 37.27m Jona Schmidt Hoorn 19-9-1992
         
MEISJES JUNIOREN D        
60m 8.4sec Valesca Jongmans Aalsmeer 4-4-1992
600m 1.45.5min Jacqueline Spaans Utrecht 2-9-1973
1000m 3.18.8min Jacqueline Spaans Hilversum 30-9-1972
60mH 10.8sec Jona Schmidt Beverwijk 9-6-1990
4x60m 33.8sec Annemarie Bakker    
    Danny Jansen    
    Angeline Almering    
    Saskia Meriënboer Krommenie  5-5-1984
6-kamp 2865pnt Jona Schmidt Zaandam        23/24-06-1990
hoogspringen 1.45m Mieke Dobber Edam 23-5-1976
    Hanneke Schweitzer Amsterdam 12-6-1982
    Fenna van der Klei Amsterdam 5-4-2008
verspringen 4.43m Jona Schmidt Amsterdam 8-9-1990
kogelstoten 13.32m Irma Schwalbach Amsterdam 19-9-1981
discuswerpen 31.30m Jona Schmidt Amstelveen 24-8-1990
speerwerpen 26.12m Susan Kerkhoff Amsterdam 22-9-1985
         
MEISJES PUPILLEN A        
60m 8.9 sec (HT) Danny Jansen Hoorn 23-5-1982
    Valesca Jongmans Krommenie 25-8-1990
    Didi Wals Amsterdam 18-6-2011
  8.96 sec (ET) Didi Wals Alkmaar 4-9-2011
1000m 3.18.8min Jacqueline Spaans Hilversum 30-9-1972
4x60m 36.1 sec Esther de Kleer    
    Angeline Almering    
    Susan Kerkhoff    
    Menoes Geraets Heerhugowaard 24-9-1983
verspringen 4.33m Jona Schmidt Edam 18-6-1988
hoogspringen 1.35m Deborah Schippers Krommenie 25-8-1990
kogelstoten 8.90m Jona Schmidt Landsmeer 7-5-1988
balwerpen 36.22m Jona Schmidt Krommenie 3-9-1988
         
MEISJES PUPILLEN B        
40m 6.6sec Irma Schwalbach Hoorn 25-5-1978
    Angeline Almering Krommenie 28-8-1982
    Jona Schmidt Zaandam 30-8-1986
    Femke Harms  Haarlem 20-6-1992
    Didi Wals Amsterdam 6-6-2009
1000m 3.42.0min Menoes Geraets Hoorn 11-9-1982
4x40m 24.4sec Angeline Almering    
    Esther de Kleer    
    Susan Kerkhoff    
    Menoes Geraets Hoorn 11-9-1982
verspringen 3.86m Jona Schmidt Zaandam 25-8-1985
hoogspringen 1.15m Mieke Dobber  Landsmeer 19-8-1973
    Irma Schwalbach Landsmeer 8-10-1978
kogelstoten 6.82m Irma Schwalbach Landsmeer 8-10-1978
balwerpen 35.0m Jacqueline Spaans Haarlem 5-9-1970
         
MEISJES PUPILLEN C        
40m 6.6sec Didi Wals Amsterdam 7-6-2008
600m 2.15.0 min Didi Wals Amsterdam 7-6-2008
4x40m 31.75 sec Lizanna Langbroek    
    Jayda Essenburg    
    Emma Arensman    
    Donna Morauw Castricum 29-6-2013
verspringen 3.39 m Didi Wals Amsterdam 7-6-2008
hoogspringen 1.05 m Donna Morauw Landsmeer 6-10-2013
kogelstoten 6.18m Lynn Hensbergen Landsmeer 1-10-1995
balwerpen 20.88m Marjolein Wolthuis Amsterdam 21-6-1986

 

Trainingslopen Road2Rotterdam

13 januari, 3 februari, 24 februari en 17 maart

Crosswedstrijd 16 december

Uitslag van de 2e wedstrijd in de competitie 2017-2018

Twiskemolenloop

5 november, 10 december 2017
4 februari, 4 maart 2018

Oudpapier ophaaldata

Ten oosten van het lint
16 december 2017
20 januari, 17 februari, 17 maart 2018
Ten westen van het lint
23 december 2017
27 januari, 24 februari, 24 maart 2018

ACWaterland Clubblad

Oktober 2017